Корзина
103 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Акционный профнастил в наличии от 67 грн м.кв !Купить сейчас
КИЕВСКИЙ ЗАВОД КРОВЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ
+380
68
510-09-07
+380
66
090-26-25
Профнастил некондиция, профнастил б.у., профнастил залишки

Профнастил некондиция, профнастил б.у., профнастил залишки

Останнім часом кінцевий споживач все частіше і частіше цікавиться профнастилом дешевше, б.у., неліквідним профнастилом, пошкодженим, демонтованим, вибраковуванням. Пов'язаний це, в першу чергу, згонитвою за дешевизною з метою заощадити. Хотілося детальніше розібратися, що ж таке некондиція.

Отже, профнастил некондиція - це профільований листо цинкованого або полімерного металу, що має ушкодження, вм'ятини, подряпини, профлист, вживаний, або ж метал, що має нестандартні "усічені" характеристики, такі як ширина, товщина і так далі.
Існує декілька різновидів некондиційного профнастила. Розглянемо кожен вид окремо.

Профнастил б/у

Іноді, після демонтажу різного роду огороджень, залишається нікому не потрібний профнастил, який потім продається за копійки.

Обгортковий лист

У виробників покрівельних матеріалів є таке поняття, як обгортковий лист - весь метал, який надходить на прокатку в готовий виріб, упакований в захисний металевий лист, який, в свою чергу, накопичується у великих обсягах і в подальшому реалізується за прийнятною ціною. Варто зазначити, що цей варіант один з найоптимальніших при виборі другосортних металів, так як не схильний до зовнішніх пошкоджень.

Нестандартний метал

І нарешті, найпоширеніший вигляд некондиції, який зустрічається останнім часом, це абсолютно новий метал з дуже низькою товщиною від 0,22 мм до 0,30 мм. Давайте більш детально розберемо цей варіант. Так, фахівці в сфері покрівлі стверджують, що товщина 0,30 мм дуже тонка і не придатна в експлуатації, але ми розглянемо основні плюси і мінуси такого металу.

Плюси металу товщиною 0,30 мм:

- метал абсолютно новий, без всяких пошкоджень.

- можливість порізки в розмір, потрібний кінцевого споживача.

- ціна, в середньому, на 50% дешевше 0,35 мм металу, який не набагато товщі 0,30.

- легка вага, що полегшує транспортування

Мінуси металу товщиною 0,30 мм:

- товщина, такий метал схильний до швидкого виходу з ладу, банально ржавіє.

- не рекомендується використовувати в покрівлі житлових приміщень

- не використовується при висоті огорожі більше 2-х метрів оскільки мова зайшла про використання тонкого металу, давайте розглянемо більш детально, де все таки використовується бюджетний профнастил товщиною 0,30 мм:

- внутрішня і зовнішня обшивка будівель. Виходячи з багаторічного досвіду роботи з покрівельними матеріалами, ідеально для цього підходить.

- паркан від сусідів або у разі огородження задньої частини двору, за умови що він не буде висотою більше 2-х метрів, ідеальна висота, суто на наш погляд, це висота 1,8 м.

- у разі огородження різних вольєрів, накриття сараїв, гаражів, господарських будівель, побутівок.

- для не великих навісів і козирків.

- часто метал 0,30 мм використовується для виробництва згинальних елементів, таких як п-образна планка, парапетні планка, простий і фігурний коник, торцева планка.

Сподіваємося, дана стаття була корисна, якщо у Вас є будь-які питання, ми з радістю відповімо на такі.

 

 

З повагою,

команда Киевский завод  "КЗКМ"

 

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...